کد خبر: 22452
زمان انتشار: پنجشنبه 1 مهر 1395 ساعت 09:25
پلیس، مواد مخدر، کویر، قاچاقچی
گلشن: یگان تکاوری دیهوک و تیم ویژه‌ی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان طبس طی عملیاتی مشترک با همکاری پلیس خراسان رضوی، با ردگیری 3 موتورسیکلت تریل حامل مواد مخدر در کویر، پس از تیراندازی، قاچاقچیان را زمین‌گیر و 244 کیلوگرم تریاک و هروئین کشف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار داشت: با رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های خراسان جنوبی و رضوی در عملیاتی مشترک، تردد 3 دستگاه موتورسیکلت تریل در کویر خراسان جنوبی ردگیری شد.

وی ادامه داد: مأموران با دریافت خبری مطلع شدند قاچاقچیان تریل‌سوار قصد دارند با استفاده از شرایط جغرافیایی کویر، مواد مخدر را از راه‌های صعب‌العبور به مرکز کشور منتقل کنند، بنابراین دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار مأموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: در راستای این عملیات تیم‌های ویژه مبارزه با مواد مخدر از یگان تکاوری 102 دیهوک، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، و شهرستان‌های طبس و فردوس تشکیل و مناطق کویری به‌صورت محسوس و نامحسوس کنترل شد.

وی افزود: ساعاتی از صبح نگذشته بود که کاروان موتورسوار، با 3 دستگاه موتورسیکلت تریل 250 سی‌سی توسط تیم‌های عملیاتی مستقر در کویر مشاهده شدند.

شجاع ادامه داد: به راکبان موتورسیکلت‌ها از سوی پلیس دستور ایست داده شد ولی موتورسواران با مشاهده مأموران بر سرعت خود افزودند و از محل متواری شدند که با تعقیب و تیراندازی پلیس زمین‌گیر شدند و موتورسیکلت‌ها را رها کرده و پای پیاده به سمت ارتفاعات فرار کردند.

وی با اشاره به دستگیری یکی از اعضای اصلی این کاروان موتوری خاطرنشان کرد: در بازرسی از موتورسیکلت‌ها 140 کیلوگرم تریاک و 104 کیلوگرم هروئین کشف شد و عملیات دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب