کد خبر: 22472
زمان انتشار: جمعه 9 مهر 1395 ساعت 14:48
امام جمعه عشق‌آباد طبس در خطبه‌های نماز جمعه:
نیروی انتظامی در مقابل قانون‌شکنان قاطع باشد
حجت الاسلام ابوالفضل مظاهری، امام جمعه عشق آباد طبس
گلشن: امام جمعه عشق‌آباد طبس ضمن گرامیداشت هفته‌ی نیروی انتظامی، بخش قابل‌توجهی از امنیت حاکم بر کشور را مدیون مجاهدت نیروهای انتظامی دانست و گفت: قاطعیت بر اساس قانون در مقابل قانون‌شکنان و برهم‌زنندگان امنیت، لازمه‌ی کار نیروی انتظامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، حجت‌الاسلام ابوالفضل مظاهری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر عشق‌آباد، مرکز بخش دستگردان از توابع شهرستان طبس، ضمن تسلیت در پیش بودن ایام عزاداری شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: یکی از درس‌های مهم کربلا، استکبارستیزی و مقابله با ظالم است.

وی ادامه داد: استکبار جهانی به دنبال به بند کشیدن ملت‌ها و غارت منابع آن‌ها و در پی وارد کردن فرهنگ شیطانی و پلید خود است که باید با تأسی به اهل بیت و امام حسین(ع) مقابل آن ایستاد.

خطیب جمعه عشق‌آباد بیان کرد: آمریکای جنایت‌کار به مردم خود هم رحم نمی‌کند ولی با ریاکاری و فریب، دم از حقوق بشر می‌زند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب، خاطرنشان کرد: وحدت یک سرمایه ملی و اجتماعی است که نباید به آن صدمه وارد شود و تنها راه عزت و پیشرفت، پرهیز از اختلاف و دوگانگی است.

مظاهری افزود: یکی از نتایج نفوذ دشمن، ایجاد دوگانگی در جامعه و بین نیروهای انقلابی است؛ تفرقه و دوگانگی موجب انحراف از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی می‌شود.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه، هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت و ضمن تقدیر از تلاش‌های نیروهای خدوم انتظامی، گفت: جامعه برای حفظ امنیت و آرامش نیازمند نیروهای از خود گذشته است.

امام جمعه عشق‌آباد اضافه کرد: قاطعیت بر اساس قانون در مقابل قانون‌شکنان و برهم‌زنندگان امنیت، لازمه کار نیروی انتظامی است.

وی یادآور شد: علی‌رغم توطئه و فتنه دشمنان، ایران اسلامی از امنیت و آرامش برخوردار است که بخش قابل توجهی از این امنیت، مدیون ایثار و مجاهدت‌های فرزندان دلیر ما در نیروی انتظامی است.

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب