کد خبر: 22473
زمان انتشار: جمعه 9 مهر 1395 ساعت 15:11
امام جمعه دیهوک طبس در خطبه‌های نماز جمعه:
مسئولان به‌دنبال ایجاد شغل برای جوانان باشند
حجت الاسلام حسن ایزدی، امام جمعه دیهوک طبس
گلشن: امام جمعه دیهوک طبس، بیکاری و مسائل اقتصادی و معیشتی را مهمترین مشکل مردم منطقه دانست و گفت: بسیاری از صنایع، تعطیل شده و یا در حال تعطیل شدن است؛ چرا برخی مسئولان قول می‌دهند اما به وعده‌هایشان عمل نمی‌کنند؛ مسئولان باید به‌دنبال اشتغال‌زایی باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، حجت‌الاسلام حسن ایزدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر دیهوک، مرکز بخش دیهوک از توابع شهرستان طبس، به مسائل و مشکلات مردم منطقه به‌ویژه اشتغال و وضعیت اقتصادی و معیشتی اشاره کرد.

وی اظهار داشت: بسیاری از کارخانه‌ها و گارکاه‌ها تعطیل شده و بسیاری نیز در حال تعطیل شدن است.

خطیب جمعه دیهوک با بیان اینکه مسئولان باید به فکر اشتغال‌زایی باشند، تصریح کرد: چرا مسئولان قول می‌دهند و به قول‌شان عمل نمی‌کنند؛ چرا مسئولان با حرف‌های خود مردم را سر کار می‌گذارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع)، بر ترویج فرهنگ عاشورایی تأکید کرد و یادآور شد: ملت ایران ملتی حسینی و عاشورایی هستند و هرگز زیر بار ذلت بیگانگان نمی‌روند.

ایزدی همچنین هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت و افزود: از زحمات و تلاش‌های جان‌برکفان این نیرو در برقراری نظم و امنیت در جامعه تقدیر می‌کنم؛ همه با هم باید در کنار نیروی انتظامی باشیم تا همیشه آرامش و امنیت برقرار بماند.

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب