کد خبر: 22479
زمان انتشار: شنبه 10 مهر 1395 ساعت 20:26
نقشه شهرستان طبس
گلشن: نماینده مردم طبس با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و مهمترین مشکلات خراسان جنوبی و حوزه‌ی انتخابیه به‌ویژه بحران آب و اثرات خشکسالی را به وی منتقل کرد؛ معاون رئیس جمهور هم قول پیگیری داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، محمدرضا امیرحسنخانی، نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار کرد.

امیرحسنخانی در این دیدار گزارشی از وضعیت بحران آب، خشکسالی شدید و مشکلات خراسان جنوبی و حوزه انتخابیه را به نوبخت ارائه کرد.

وی ضمن تقدیر از اقدامات و خدمات دولت یازدهم با بیان آماری از خسارات خشکسالی و تبعات اجتماعی، فرهنگی و امنیتی ناشی از آن، خواستار توجه جدی و بیشتر دولت به استان خراسان جنوبی به‌ویژه مشکلات کشاورزان، دامداران و عشایر استان شد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای همکاری خود و مجموعه سازمان برنامه و بودجه برای رسیدگی جدی و بیشتر به استان خراسان جنوبی و شهرستان‌های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان، معاون سازمان برنامه و بودجه را مأمور کرد تا درخواست‌های مربوط به استان خراسان جنوبی که در این جلسه مطرح شد، را به‌صورت ویژه پیگیری کند.

دیدار نماینده مردم طبس با معاون رئیس جمهور

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
لطفاً بفرمایید برای طبس چه درخواست هایی داشته اند یا شاید فقط برای فردوس پیگیری کرده اند!؟
گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن