کد خبر: 22490
زمان انتشار: پنجشنبه 15 مهر 1395 ساعت 17:55
هفته‌ی «امر به معروف و نهی از منکر» گرامی باد؛
تذکر لسانی بهترین شیوه‌ی مقابله با منکرات
امر به معروف و نهی از منکر
گلشن: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس گفت: اعتیاد، طلاق و بدحجابی بیشترین منکرات جامعه را شامل می‌شود که رفع آن مستلزم همگانی شدن امر به معروف و نهی از منکر و به‌ویژه فرهنگ تذکر لسانی است؛ قرار است پس از نماز جمعه این هفته‌ی طبس، راهپیمایی امر به معروف و نهی از منکر برگزار شود.

سرهنگ رمضانعلی فرحبخش‌ثانی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و با اشاره به هفته امر به معروف و نهی از منکر، اظهار داشت: امروز بیشترین منکرات جامعه شامل اعتیاد، طلاق و بدحجابی است که البته تاکنون در راستای رفع آن اقداماتی انجام شده اما باید موضوع امر به معروف و نهی از منکر همگانی شود.

وی تذکر لسانی را بهترین شیوه برخورد با منکرات دانست و بیان کرد: جلسات بصیرت‌افزایی و بیان شیوه‌های امر به معروف و نهی از منکر از جمله فعالیت‌های مؤثر در کاهش منکرات است.

فرحبخش‌ثانی از راهپیمایی امر به معروف و نهی از منکر از محل مسجد جامع طبس پس از اقامه نماز جمعه اولین جمعه ماه محرم خبر داد و خاطرنشان کرد: علاوه بر این، گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر با امام جمعه مرکز استان و ائمه جمعه شهرستان‌ها دیدار می‌کنند.

وی افزود: طی هفته امر به معروف و نهی از منکر، نشست‌های متعدد بصیرتی در طبس برگزار و همچنین از فعالان امر به معروف و نهی از منکر در این شهرستان تجلیل می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس یادآور شد: هر یک از روزهای هفته امر به معروف و نهی از منکر با عنوانی نام‌گذاری شده که شامل «همه مسئولیم در حفظ فرهنگ عاشورایی و ارتقای معنوی دانش‌آموزان»، «همه مسئولیم در حفظ فرهنگ عاشورایی و ارتقای معنوی دانشجویان»، «همه مسئولیم در سلامت محیط اداری»، «همه مسئولیم در سلامت نهاد خانواده و زنان»، «همه مسئولیم در تقویت باورهای دینی»، «همه مسئولیم در حمایت از آمر به معروف و ناهی از منکر»، و «همه مسئولیم در سلامت محیط کسب و کار و تقویت فرهنگ اقتصاد مقاومتی» است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب