کد خبر: 22508
زمان انتشار: دوشنبه 26 مهر 1395 ساعت 14:26
بارگاه حضرت امام رضا(ع)
گلشن: 50 نفر از بانوان بسیجی طبس برای اولین بار به مشهد مقدس سفر کردند؛ این «مشهد اولی»ها با دعوت آستان قدس رضوی و پیگیری و همکاری ناحیه مقاومت بسیج طبس برای نخستین بار است که به زیارت امام هشتم می‌روند.

ابوالقاسم معماریان، مسئول اردویی ناحیه مقاومت بسیج طبس در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن، از اعزام 50 نفر از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج حضرت فاطمه(س) طبس به‌وسیله یک دستگاه اتوبوس به مشهد خبر داد؛ این افراد برای اولین بار است که به مشهد مقدس سفر می‌کنند.

معماریان بیان کرد: این بسیجیان در راستای طرح اعزام مشهد اولی‌ها با هدف تشویق و ارتقای روحیه معنوی و استفاده از فضای معنوی بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا علیه‌السلام به مدت 3 روز به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی یادآور شد: اردوهای زیارتی و تشرف به اماکن مقدس به‌ویژه زیارت قبور ائمه اطهار علیهم السلام، اثرات عمیق معنوی خاصی در روح و روان انسان به خصوص نوجوانان و جوانان ایجاد می‌کند و رفتار و شخصیت آنان را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

مسئول اردویی ناحیه مقاومت بسیج طبس ادامه داد: این اردوها ایمان و معنویت و همچنین امنیت روانی را در قلب جوانان و نوجوانان استوار می‌کند و نقش بسزایی در رشد و تعالی افراد دارد.

وی خاطرنشان کرد: اسکان و تغذیه این بسیجیان بر عهده آستان قدس رضوی است اما ایاب و ذهاب و هزینه‌های جاری دیگر آن بر عهده ناحیه مقاومت بسیج طبس است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
باسلام. چطور 50 نفر را با یک دستگاه اتوبوس می فرستند؟! مگه میشه؟! مگه اجازه دارند همچین کاری کنند؟!