کد خبر: 22559
زمان انتشار: دوشنبه 1 آذر 1395 ساعت 21:43
آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی
گلشن: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی برای نخستین بار به شهرستان طبس سفر می‌کند؛ وی سه‌شنبه پس از نماز مغرب و عشاء در محل آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع)، برای طبسی‌ها سخنرانی می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی، سه‌شنبه 2 آبان برای سفری 2 روزه وارد شهرستان طبس می‌شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی برای نخستین مرتبه است که در این مسئولیت به شهرستان طبس سفر می‌کند.

وی ساعت 16:30 سه‌شنبه وارد شهر طبس شده و در محل باب‌الشهدا آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) مورد استقبال امام جمعه، فرماندار و جمعی از مردم و مسئولان شهرستان طبس قرار می‌گیرد و پس از ادای احترام نسبت به مقام شامخ شهدا و قرائت زیارت شهدا، آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) را زیارت می‌کند.

عبادی در ادامه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، و خیرمقدم توسط امام جمعه طبس، برای طبسی‌ها در محل همین آستان مبارک سخنرانی می‌کند.

دیدار با یک خانواده شهید روحانی، دیدار با یک خانواده تحت حمایت کمیته امداد، و دیدار با طلاب و روحانیت حوزه‌های علمیه برادران و خواهران طبس از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای سفر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به شهرستان طبس است که سه‌شنبه شب انجام می‌شود.

اما برنامه اصلی سفر عبادی به طبس، شرکت و سخنرانی در دومین اجلاسیه استانی نماز خراسان جنوبی است که به میزبانی شهرستان طبس، ساعت 8 صبح چهارشنبه 3 آبان با موضوع «نقش نماز در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی» در محل سالن همایش‌های میقات‌الرضا برگزار می‌شود.

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب