کد خبر: 22664
زمان انتشار: پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396 ساعت 20:34
انتخابات
گلشن: حضور در ساعات ابتدایی آغاز انتخابات برای معطلی کم‌تر، همراه داشتن شناسنامه و شماره‌ی ملی، ذکر کد نامزد در برگه‌های رأی، و توجه به وجود 2 صندوق (یکی ریاست جمهوری و دیگری شوراها) در هر شعبه‌ی رأی‌گیری، از جمله نکاتی است که باید طبسی‌ها برای شرکت در انتخابات، مدنظر قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، حضور مردم در شعب اخذ رأی در ساعات ابتدایی آغاز انتخابات که معمولاً ازدحام جمعیت کم‌تر است، موجب می‌شود کار اخذ رأی سریع‌تر انجام شود و به همین دلیل بهتر است شهروندان حضور در پای صندوق‌های رأی را به ساعات پایانی موکول نکنند.

در هر شعبه‌ی اخذ رأی، 2 صندوق جداگانه، یکی مربوط به انتخابات ریاست‌جمهوری و دیگری متعلق به انتخابات شوراهای اسلامی وجود دارد که شهروندان باید با دقت کامل، هر برگ رأی را در صندوق مربوطه بیندازند.

همراه داشتن شناسنامه و شماره‌ی ملی برای شرکت در انتخابات ضروری است و شهروندان طبسی که شناسنامه‌شان مفقود شده و یا شماره‌ی ملی خود را در اختیار ندارند می‌توانند حتی در روز انتخابات به اداره ثبت احوال شهرستان طبس واقع در بلوار شهید بهشتی جنوبی، جنب میدان پلیس مراجعه کنند.

لازم است تا در برگه‌های اخذ رأی، نام، نام‌خانوادگی، و کد نامزد، به صورت خوانا و بدون خط خوردگی نوشته شود و بهتر است شهروندان پیش از مراجعه به شعب اخذ رأی، کاندیداهای مورد نظر خود را بر روی کاغذ نوشته و به همراه داشته باشند.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن