کد خبر: 22666
زمان انتشار: جمعه 29 ارديبهشت 1396 ساعت 09:40
حجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم، امام جمعه طبس، پس از رأی دادن
گلشن: امام جمعه طبس پس از شرکت در انتخابات، به خبرنگار گلشن گفت: مردم باید برای انتخاب کاندیدای اصلح در انتخابات ریاست‌جمهوری حساسیت بیشتری به خرج دهند و من در این مصاحبه، ملاک‌ها و شرایطی ذکر می‌کنم تا مردم با در نظر گرفتن این موارد، به راحتی کاندیدای اصلح را تشخیص دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، حجت‌الاسلام سیدابراهیم مهاجریان‌مقدم امام جمعه طبس برای انداختن رأی خود به صندوق، ساعت 8 و 15 دقیقه صبح امروز در محل شعبه اخذ رأی روستای زادگاه خود یعنی هیأت رضوی روستای دشتغران حضور یافت.

وی پس از شرکت در انتخابات در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن اظهار داشت: رئیس‌جمهور منتخب قرار است مدیریت اجرایی 4 سال کشور را بر عهده گیرد و مردم باید دقت بیشتری در انتخاب‌شان داشته باشند.

مهاجریان‌مقدم ادامه داد: در حال حاضر انتخاب مردم بین 2 کاندیدای مطرح ریاست‌جمهوری است و من در این مصاحبه، ملاک‌ها و شرایطی را ذکر می‌کنم تا مردم با در نظر گرفتن این موارد به راحتی کاندیدای اصلح را تشخیص دهند.

وی علاوه بر حضور در انتخابات، رأی به اصلح را هم مهم و واجب دانست و افزود: هر فرد در قبال رأی خود مسؤول است و نوشتن رأی باید بر اساس یک دلیل محکم و حجت شرعی صورت گیرد.

امام جمعه طبس یادآور شد: برای انجام هر کاری، ابتدا به متخصص و کارشناس آن کار مراجعه می‌کنیم و در رأی دادن هم برای شناخت اصلح باید از نظر علما، مراجع و روحانیت مبارز استفاده کنیم.

وی از مهمترین ملاک‌های کاندیدای اصلح انتخابات ریاست جمهوری به مدیر، مدبر، انقلابی، استکبارستیز، پشتیبان محرومان، توجه به قابلیت‌های درون کشور، نهراسیدن از نهیب دشمنان و دل نبستن به لبخند دشمنان، اشاره و تصریح کرد: از شرایط مهم رئیس‌جمهور باید اعتماد رهبری به او و تبعیت بی چون و چرای رئیس‌جمهور از رهبری باشد که مردم با در نظر گرفتن این ملاک‌ها، به راحتی می‌توانند کاندیدای اصلح را تشخیص دهند.

مهاجریان‌مقدم گفت: انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی و دستاورد نظام است و حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی، اقتدار نظام و عزت مردم را افزایش داده و نا امیدی دشمنان را به‌دنبال دارد؛ انتخابات یک تکلیف شرعی، سیاسی و اجتماعی محسوب می‌شود و چون موجب حفظ نظام اسلامی است، از هر واجبی واجب‌تر است.

عکس‌ها آرشیوی است:

حضور امام جمعه و فرماندار ویژه طبس در شعبه اخذ رأی

حضور امام جمعه و فرماندار ویژه طبس در شعبه اخذ رأی

حضور امام جمعه و فرماندار ویژه طبس در شعبه اخذ رأی

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن