کد خبر: 22667
زمان انتشار: جمعه 29 ارديبهشت 1396 ساعت 11:20
توسط فرماندار طبس صورت گرفت؛
پیش‌بینی مشارکت 85 درصدی طبسی‌ها در انتخابات
انتخابات
گلشن: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس پس از شرکت در انتخابات، به خبرنگار گلشن گفت: پیش‌بینی می‌شود که حدود 80 تا 85 درصد واجدان شرایط رأی دادن در شهرستان طبس در انتخابات امروز شرکت کنند و مشارکت مردم در برخی نقاط این شهرستان نیز 100 درصد تخمین زده می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، سیدمهدی طلایی‌مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس ساعت 9 و 30 دقیقه صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی مستقر در آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) طبس رأی خود را به صندوق انداخت.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود که حدود 80 تا 85 درصد واجدان شرایط رأی دادن در شهرستان طبس در انتخابات امروز شرکت کنند و مشارکت مردم در برخی نقاط این شهرستان نیز 100 درصد تخمین زده می‌شود.

فرماندار طبس خاطرنشان کرد: با هماهنگی و وفاق بسیار خوب هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات در سطح شهرستان طبس، کار رأی‌گیری رأس ساعت 8 صبح در تمامی 74 شعبه‌ی شهرستان طبس آغاز شد و تاکنون هیچ مشکلی در روند انتخابات این شهرستان وجود نداشته است.

وی یادآور شد: خبر خوب اینکه از همان ساعات ابتدایی آغاز انتخابات، مردم حضور بسیار خوبی در پای صندوق‌های رأی دارند که جای تقدیر دارد و از سایر شهروندان نیز انتظار می‌رود تا حضور در پای صندوق‌های رأی را به ساعات پایانی موکول نکنند.

گفتگوی گلشن با معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن