کد خبر: 22675
زمان انتشار: چهارشنبه 31 خرداد 1396 ساعت 11:59
آزادی، رهایی، کبوتر
گلشن: هم‌اکنون تعدادی زندانی به‌علت جرایم مالی غیرعمد در زندان طبس به‌سر می‌برند که برای آزادی آنان به حدود 900 میلیون تومان نیاز است؛ برای کمک به آزادی این زندانیان، سومین جشن گلریزان مردمی طبس ساعت 22 جمعه 2 تیر باحضور یک هنرمند کشوری در محل بوستان شهدای گمنام طبس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، به نقل از روابط عمومی اداره زندان شهرستان طبس، حسین حسین‌پور رئیس اداره زندان شهرستان طبس با اشاره به در پیش بودن جشن گلریزان مردمی در طبس، اظهار داشت: طی سال جاری 10 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد زندان طبس آزاد شدند، که آزادی 5 نفر از آنان با کمک 250 میلیون تومانی ستاد دیه کشور انجام شده است.

وی افزود: هم‌اکنون تعداد دیگری نیز به علت محکومیت‌های مالی غیرعمد در زندان طبس به‌سر می‌برند که برای آزادی آنان به حدود 900 میلیون تومان نیاز است.

رئیس اداره زندان طبس بیان کرد: سومین جشن گلریزان مردمی باعنوان «باران مهربانی» ساعت 22 جمعه 2 تیر در محل بوستان شهدای گمنام طبس برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای جشن «باران مهربانی» برنامه‌های شاد و مفرحی در نظر گرفته شده و یک هنرمند کشوری نیز در این جشن حضور خواهد داشت، از عموم مردم نوع‌دوست شهرستان طبس خواست تا در راستای کمک به آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد، در این جشن شرکت کنند.

حسین‌پور اضافه کرد: همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره‌گیری #7777056*780* به‌وسیله گوشی تلفن همراه، نسبت به واریز کمک‌های مالی خود برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد اقدام کنند.

جشن گلریزان طبس

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن